Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Najpierw wyprzedzanie, po chwili dachowanie. Wszystko zarejestrowała kamera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2019 r. o 15:20 Powrót do artykułu
E ludzie? Jaki samochód musiał by być zebyscie nie kłapali japą że cwaniaczek wiesniak gój itp? Najlepiej powiedziec juz ze wszystkie ludzie to pojeby i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu komentować? debil dostał urządzenie którego nie umie używać. tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewaga dzięki technice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIER... LICIE I TYLE. . A CO ZROBIŁ TEN CO ZAREJESTROWAŁ FILM? PEWNIE DODAŁ GAZU ZAMIAST WPUŚCIĆ PRZED SIEBIE AUDI. DZIWNYM TRAFEM JEST DOSYĆ OJROJONE NAGRANIE.... CIĄGLE SPOTYKAM TAKICH CO PRZYWYPRZEDZANIU ZAMIAST ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU PRZYŚPIESZAJĄ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 latek z 15-sto letnim doświadczeniem.  Brawo ty, F1 czeka!!!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat kmiota, pewno taki sam driver. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIER... LICIE I TYLE. . A CO ZROBIŁ TEN CO ZAREJESTROWAŁ FILM? PEWNIE DODAŁ GAZU ZAMIAST WPUŚCIĆ PRZED SIEBIE AUDI. DZIWNYM TRAFEM JEST DOSYĆ OJROJONE NAGRANIE.... CIĄGLE SPOTYKAM TAKICH CO PRZYWYPRZEDZANIU ZAMIAST ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU PRZYŚPIESZAJĄ......
  Pełna zgoda. Też miałem sytuację że na polskich drogach mimo że jest linia przerywana gdzies niedlaeko jest malutka dolina i nagle pojawia mi się podczas wyprzedzsnia jakiś samochód, to jak chcę szybko powrócić na pas, samochód wyprzedzany przyśpiewza i zmniejsza dystans aby mnie nie wpuścić, mimo że grozi mi smierc i pojazdowi na przeciwko w wypadku czółowym. Po prostu w takich sytuacjach samochód wyprzedzany powinien albo udostępnić dłuższe nagranie, a jak widział co się dzieje, też dac po hamulcach aby człowiek mógł wrócić na pas. PO ZA TYM POLACY NA DROGACH MASOWO NIE UTZRYMUJĄ bezpiecznego dystansu i jeżdza zderzak w zderzak i śmiem twierdzićm że to przyczyna 90% wypadków i kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debil, ojciec.go spaluje.ze.mu fure rozbil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wiejska gnida niedomyta,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie podstawowe: czy kulsony zabrały temu smarkowi prawo jazdy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 20 lat i jeżdżę takim.samochodem ,340 konną wersją .W swojej karierze mialem dwa. Te samochody są bardzo bezpieczne i nie jest łatwo spowodować by na suchej nawierzchni czy nawet na żwirrze wpadł w poślizg. Sądząc po nagraniu musiał być to napęd na przednią oś ,że to tak wyjebało. Oczywiście nie usprawiedliwiam kierowcy ,bo taj na prawdę nie ocenił odległości na którą moze sobie pozwolić przy wyprzedzaniu I wyjebal w drzewo.Cale szczęście, że żyje;) pozdrawiam i życzę bezpieczeństwa na drodze!;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość szedł na czołówkę - jeżeli by się nie udało skręcić pewnie znowu byłaby miazga. Niestety trudno współczuć w tym wypadku. Co do zachowania skrajnego, samochód bez ESP z przednim napędem jest trudniejszy w opanowaniu niż tylnonapędowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest obowiązek zdejmowania nogi z gazu jeśli wyprzedza mnie jakiś dzban? Jak się nie ma czym to się na lewy pas nie trzeba pchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYTA!!!!! zabrać uprawnienia dożywotnio żeby komuś nie zrobił krzywdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas jest patologia ba ulicy nikt nie patrzy na znaki ze jest ogranicznik . Jadę dziś jest 60 a już za mną się gotują nie patrzą linia ciągła i zapierd tylko .. nie żałuję żadnego co tak skończy bo gdyby było jak na znaku nie było by wypadku . Należy tylko współczuć jeśli ktoś przez takiego debila ucierpi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYTA!!!!! zabrać uprawnienia dożywotnio żeby komuś nie zrobił krzywdy
 Tak, lepiej żeby nie jeździł i także sobie nie zrobił krzywdy, bo następnym razem może nie mieć aż tyle szczęścia i przydzwoni dachem w to samo drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierać na 10 lat prawa jazdy do czas aż żółtodzioby zmądrzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lulek + Audi i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisowo nie jechał ale dobrze, że nie zgarnął do swojej wpadki dwóch pozostałych pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...